زمین شناسی
وبلاگ اختصاصی انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی مرکز ارومیه
دوره توانمندسازی شغلی معدن و زمین شناسی در ارومیه برگزار می شودرئیس انجمن کاوشگران جوان زمین ارومیه از برگزاری نشست توجیهی توانمندسازی شغلی حوزه معدن و زمین شناسی، چهارشنبه 4دی ماه در ارومیه خبر داد.

مسعود حبشی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان غربی عنوان کرد: روز چهارشنبه چهارم دی ماه نشست توجیهی دوره توانمندسازی شغلی معدن و زمین شناسی در ارومیه برگزار می شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این نشست گفت: این نشست با هدف اشتغال زایی جوانان و الگو قرار دادن حماسه اقتصادی در راستای بهره وری هر چه بیشتر معادن استان و ایجاد اشتغال جوانان انجام می گیرد.

حبشی افزود: این نشست با حضور و سخنرانی طاهری معاون صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان غربی و نیز با حضور روسای ادارات مرتبط حوزه اشتغال، معدن و زمین شناسی برگزار می شود.

 رئیس انجمن کاوشگران جوان زمین ارومیه مکان برگزاری این نشست را سالن اداره کل ورزش و جوانان عنوان کرد.

ارسال در تاريخ 92/09/27 توسط مدیریت بخش IT
به گزارش روابط عمومی انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ارومیه مسئول سازمانهای مردم نهاد فرمانداری ارومیه از نمایشگاه نخستین جشنواره ملی عکس علوم زمین و دریاچه ارومیه بازدید نمود.

ملا محمد زاده مسئول سازمانهای مردم نهاد فرمانداری ارومیه امروز صبح از نمایشگاه جشنواره بازدید نمودند و ابراز خرسندی کردند.

ارسال در تاريخ 91/12/22 توسط مدیریت بخش IT
به گزارش روابط عمومی انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ارومیه مدیریت فرهنگسرای خانه جوان ارومیه از نمایشگاه نخستین جشنواره ملی عکس علوم زمین و دریاچه ارومیه بازدید نمود.

شادجو مدیریت فرهنگسرای خانه جوان ارومیه و هیئت همراه امروز صبح از نمایشگاه جشنواره بازدید نمودند و ابراز خرسندی کردند و در مصاحبه کوتاهی با خبرنگار روابط عمومی گفت:جوانان امروزه می توانند با مباحث علمی در مقابل دشمنان بایستند و این کارهای فرهنگی- علمی می توانند در جامعه علمی مباحث زیادی را جهت آشنا سازی آحاد مردم بیان نمایند.

ارسال در تاريخ 91/12/22 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ارومیه نخستین جشنواره ملی عکس علوم زمین و دریاچه ارومیه برگزار می گردد.

نمایشگاه این جشنواره از تاریخ ۲۱ اسفند ماه لغایت ۲۶ اسفند سالجاری در محل سالن نگارخانه فرهنگسرای خانه جوان ارومیه از ساعت ۹ الی ۱۲ و ۱۶ الی ۲۰ برگزار می شود.

علاقه مندان و تمامی کسانی که مایل به بازدید می باشند می توانند در ساعات بازدید از عکس های منتخب جشنواره بازدید نمایند.

 

 

ارسال در تاريخ 91/12/21 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ارومیه  آخرین و جلسه نهایی کمیته داوران نخستین جشنواره ملی عکس علوم زمین و دریاچه ارومیه با حضور اساتید ارجمند آقایان جعفر بزازپور، رضا امن زاده و جواد عسکر اوغلی در مورخه ۸/۱۲/۹۱ برگزار و از تعداد ۱۰۰۰ اثر ارسالی ۵۰ عکس برتر جهت شرکت در نمایشگاه نخستین جشنواره ملی عکس علوم زمین و دریاچه ارومیه را انتخاب نمودند.آثار برگزیده به شرح زیر می باشد:

آقای علی اصغر رحیم زاده ۷ عکس

آقای رضا خیری ۱ عکس

آقای حامد امامی حیدری ۴ عکس

خانم فرناز فیاض ۳ عکس

خانم فریده امینی ۱ عکس

خانم فریبا صادق اقدم ۱ عکس

خانم فریبا همتی ۲ عکس

زهرا شعبانی ۱ عکس

آقای محمد ضیایی ۱ عکس

آقای محمد غریب خانی ۱ عکس

آقای میثم احمدزاده ۲ عکس

آقای کوروش اظهری ۶ عکس

آقای صمد علیپور ۲ عکس

آقای نوید طیبی ۲ عکس

آقای فرزاد نسیم ۱

آقای سید ناصر ساجدی ۲ عکس

خانم رقیه خیری ۳ عکس

خانم راحله رحیمی ۸ عکس

 

جهت هرگونه هماهنگی و پرسش با شماره ۰۹۱۴۱۸۶۵۴۹۱ تماس حاصل نمائید.

ارسال در تاريخ 91/12/09 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ارومیه امروز ۲۵/۱۱/۹۱ انجمن کاوشگران جوان زمین عضو رسمی فراکسیون سازمانهای مردم نهاد مجلس شورای اسلامی شد.

این موفقیت را به تمامی جوانان و علی الخصوص به ریاست محترم انجمن و همچنین سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و اداره ورزش و جوانان ارومیه تبریک و تهنیت می گوییم. 

 

 

جهت مشاهده عضویت انجمن در فراکسیون به صفحه زیر مراجعه نمایید.

http://www.irngo.org/forum/type/subgroup/id/27

ارسال در تاريخ 91/11/25 توسط مدیریت بخش IT

مسئول انجمن نهاد کاوشگران جوان ارومیه گفت: نخستین جشنواره ملی عکس علوم زمین و دریاچه ارومیه در اول اسفند ماه جاری در ارومیه برگزار می شود.

 

مسعود حبشی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، افزود: نخستین جشنواره ملی عکس دریاچه ارومیه در اول اسفند ماه جاری در ارومیه برگزار می شود.

 

وی، با بیان اینکه تاکنون نزدیک هزار عکس از سراسر ایران برای شرکت در این جشنواره به دبیرخانه ارسال شده است، گفت: هم اکنون داوران مشغول آخرین مراحل داوری در این خصوص هستند.

 

حبشی در ادامه افزود: برای شرکت در این جشنواره با معاون امور معدنی وزیر صنعت معدن و تجارت و معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در حال رایزنی برای شرکت در این جشنواره ملی هستیم.

ارسال در تاريخ 91/11/07 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ارومیه طی اظهارات مدیریت انجمن و نمایندگی سازمان با توجه به استقبال گرم و پرشور کودکان و نوجوانان و جوانان از مسابقه استانی کتابخوانی که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از ۲۰ آبان ماه سالجاری تا ۳۰ آذر ماه سالجاری برگزار گردید تمامی برگه های مسابقه اعم از نقاشی و مکتوب به ستاد اجرائی مسابقه استانی کتابخوانی رسیده و در حال بررسی و داوری می باشد.

مدیریت انجمن و نمایندگی سازمان زمین شناسی از تمامی عزیزانی که در این مسابقه با شرکت نمودن خود موجب دلگرمی ستاد اجرائی گردیده اند تشکر و قدر دانی نموده و همچنین در پایان بیانات خود از کارشناس امور فرهنگی و مدیر کل اداره کل کتابخانه های عمومی استان و نیز از تمامی کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان ها و همچنین تمامی دست اندرکارانی که ستاد اجرائی مسابقه را یاری نموده اند تشکر و قدر دانی نموده و گفت:پس از پایان بررسی ها و داوری برگه ها اسامی نفرات برتر و همچنین نحوه تحویل جوایز از طریق سایت انجمن اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ارسال در تاريخ 91/10/15 توسط مدیریت بخش IT
به گزارش روابط عمومی انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ارومیه داوران فنی و علمی نخستین جشنواره ملی عکس علوم زمین و دریاچه ارومیه طی احکام جداگانه از سوی دبیر جشنواره منصوب گردیدند.اسامی داوران به شرح زیر می باشد:

کمیته داوران فنی:

۱ - جناب آقای جواد پور صمد

۲ - جناب آقای جعفر بزازپور

۳ - جناب آقای منوچهر قدرتی

 

کمیته داوران علمی:

۱ - جناب آقای دکتر ثیاب قدسی

۲ - جناب آقای دکتر صمد علیپور

۳ - جناب آقای دکتر باقری

۴ - جناب آقای مهندس پاشازاده

۵ - جناب آقای دکتر رامین نیکروز

۶ - سرکار خانم دکتر آهنگری

۷ - جناب آقای دکتر حمیدی

 

ارسال در تاريخ 91/10/15 توسط مدیریت بخش IT
قابل توجه تمامی شرکت کنندگان محترم در نخستین جشنواره ملی عکس علوم زمین و دریاچه ارومیه به اطلاع می رساند آثار ارسالی در کمیته داوران فنی و علمی در حال بررسی می باشد به محض اعلام نتایج از سوی داوران محترم از طیق سایت انجمن نتایج اعلام می گردد.
ارسال در تاريخ 91/10/15 توسط مدیریت بخش IT
با توجه به استقبال گرم و پرشور هموطنان عزیز و همچنین نزدیک شدن به ایام برگزاری جشنواره جوایز جشنواره ملی عکس علوم زمین و دریاچه ارومیه از قرار زیر می باشد:

نفر اول:دیپلم افتخار+ تندیس جشنواره+ جایزه نقدی تا سقف ۵۰۰۰۰۰۰ ریال

نفر دوم: دیپلم افتخار+ تندیس جشنواره+ جایزه نقدی تا سقف ۴۰۰۰۰۰۰ ریال

نفر سوم:دیپلم افتخار+ تندیس جشنواره+ جایزه نقدی تا سقف ۳۰۰۰۰۰۰ ریال

 

مبالغ اعلامی هنوز قطعی نبوده و احتمال تغییر می باشد.

ارسال در تاريخ 91/10/08 توسط مدیریت بخش IT
با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار و همچنین استقبال گرم و پرشور هموطنان عزیز تمامی آثار ارسالی در دبیر خانه جشنواره در حال بررسی و آماده سازی برای داوری می باشد.

عزیزانی که آثار خود را به دبیر خانه جشنواره ارسال نموده اند خواهشمند است نتایج داوری را از طریق سایت انجمن پیگیری نمایند.

ارسال در تاريخ 91/10/08 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی و بین الملل انجمن مردم نهاد کاوشگران جوان زمین تفاهم نامه همکاری فیمابین انجمن مردم نهاد کاوشگران جوان زمین و اداره کل حفاظت محیط زیست استان به امضا رسید.

 مسعود حبشی مدیریت انجمن به اتفاق هئیت همراه با حضور در دفتر مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تفاهم نامه همکاری فیما بین انجمن و اداره کل حفاظت محیط زیست امضا شد و این تفاهم نامه همکاری در راستای قانون اساسی کشور در خصوص حفاظت از محیط زیست و همچنین در راستای اشاعه فرهنگ حفاظت از محیط طبیعی و آموزش جوامع مختلف می باشد.که هر یک از طرفین ملزم به اجرای تعهداتی می باشند.این تفاهم نامه همکاری  برای اولین بار در ایران و استان بین یک موسسه مردم نهاد و اداره کل حفاظت محیط زیست به امضا رسیده است.این افتخار یزرگ را به تمامی مردم عزیز علی الخصوص همشهریان محترم و جامعه جوانان و موسسات مردم نهاد تبریک می گوییم.

ارسال در تاريخ 91/08/15 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی و بین الملل انجمن مردم نهاد کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ارومیه معاونت آموزشی این انجمن و نمایندگی سازمان زمین شناسی در نظر دارد آخرین تور زمین گردشگری ژئوتوریسم تابستانه خود را برگزار نماید.

مکان:چشمه گراوان سردشت

زمان:۳۱/۶/۹۱

هزینه هر نفر:۱۰۰۰۰ تومان

امکانات تور:ایاب و ذهاب گردشگری + بیمه + راهنمای تور

مکان حرکت متعاقبا به ثبت نام کنندگان اعلام می گردد.

توجه:با توجه به محدودیت مکان و زمان آندسته از عزیزانی که مایل به شرکت در آخرین تور تابستانه را دارند تا ساعت ۱۳ روز پنجشنبه ۳۰/۶/۹۱ به دفتر انجمن و نمایندگی سازمان زمین شناسی مراجعه نمایند.

شرکت کنندگانی که مایل به دریافت گواهی بازدید علمی می باشند الزاما مبلغ ۲۰۰۰ تومان را باید به شماره حساب انجمن واریز نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۳۴۵۰۳۹۲ و ۰۹۳۵۵۹۱۴۱۸۹ تماس حاصل فرمائید.

ارسال در تاريخ 91/06/27 توسط مدیریت بخش IT

سازمان صنایع معدن و تجارت استان اولین همایش علمی و کاربردی معدن و صنایع معدنی خود را در ارومیه برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی ، در این همایش دوروزه از 20 مقاله ارسالی به دبیرخانه همایش ، مقاله مسعود حبشی جوان شایسته استان و دبیر انجمن کاوشگران جوان زمین که زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی فعالیت می کند مقاله خود رابا موضوع سنگ های گرانیتوئیدی استان آذربایجان غربی که به عنوان مقاله برتر شناخته و حائز دریافت لوح تقدیر و تندیس گردید.را ارائه کرده است.

این مقاله براساس تحقیق و مطالعه موردی در مورد سنگ های ساختمان و تزئینی استان آذربایجان غربی ، پس از استان های اصفهان و خراسان در جایگاه سوم قرار گرفت

این مقاله براساس بررسی 80 نوع سنگ ساختمانی شناخته شده به صورت صحرایی ، آزمایشگاهی و معدنی اینچه افشار شاهیندژکه بیشتر آن از نوع سنگ گرانیت سفید می باشد .صورت پذیرفته است.

این همایش با حضور جلال زاده استاندار آذربایجان غربی ،جعفری ، معاون معدنی وزارت صنعت و معدن تجارت ، دکتر جهانگیر زاده و دکتر فتاحی نمایندگان مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی، مهندس برنا از سازمان زمین شناسی ، و دیزج نژاد معاون برنامه ریزی استاندار در 17 شهریور به مدت دو روز در محل اتاق بازرگانی شهرستان ارومیه برگزار گردید.

منبع:سایت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی

 

 

ارسال در تاريخ 91/06/26 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی و بین الملل انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی مرکز ارومیه ملاقات مدیریت انجمن و نمایندگی سازمان با معاون معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت در محل سازمان صنعت معدن و تجارت استان بعمل آمد که ابتدا مدیریت در مورد نحوه فعالیت و عملکرد انجمن و نمایندگی سازمان توضیحاتی را دادند  در ادامه در مورد مشکلات انجمن و نمایندگی سازمان بحث و تبادل نظر انجام پذیرفت که مهندس جعفری در این خصوص نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

این ملاقات بعد از یک ساعت گفتگوی صمیمی با قولهای مساعد و خوبی به پایان رسید. 

ارسال در تاريخ 91/06/21 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی و بین الملل انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ارومیه این انجمن و نمایندگی سازمان طی جلسات برگزار شده توسط دبیر خانه همایش مجری برگزاری همایش مذبور سازمان صنعت معدن و تجارت استان انتخاب گردیدند.مدیریت و تمامی کادر این انجمن و نمایندگی سازمان در برگزاری این همایش حضور داشته است.انجمن و نمایندگی سازمان در این همایش غرفه ای را جهت اطلاع رسانی و فروش محصولات سازمان زمین شناسی برپا کرده بودند که از استقبال خوبی از سوی شرکت کنندگان بعمل آمد.

شایان ذکر است که معاون معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت؛معاون برنامه ریزی استانداری آذربایجان غربی؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیر کل امور اقتصادی استانداری از این غرفه بازدید نمودند.

ارسال در تاريخ 91/06/21 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی و بین الملل انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی مرکز ارومیه این ملاقات در محل دفتر کار سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان انجام شد.در ابتدا مدیریت انجمن و نمایندگی سازمان در مورد نحوه فعالیت  توضیحاتی را داده و سپس درخواستهای همکاری با سازمان صنعت معدن و تجارت استان را مطرح نمودند.طی درخواست همکاری مدیریت از سرپرست سازمان قول همکاری در تمامی زمینه های معدنی و زمین شناسی فی مابین انجمن و نمایندگی سازمان زمین شناسی و سازمان صنعت معدن و تجارت استان دادند.در این ملاقات عباد الله اکبری سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های جوانان در این زمینه به ارائه پیشنهاداتی جهت پیشبرد اهداف انجمن و نمایندگی سازمان زمین شناسی مطرح نمودند.

ارسال در تاريخ 91/06/21 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی و بین الملل انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی مرکز ارومیه مدیر کل ساماندهی سمن های وزارت ورزش و جوانان به همراه معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی و کارشناسان امور جوانان از دفتر و فعالیتهای انجمن و نمایندگی سازمان بازدید نمودند.در این بازدید ابتدا مدیریت انجمن و نمایندگی سازمان در مورد فعالیت های انجمن از بدو تاسیس تا کنون توضیحاتی دادند سپس معاون امور جوانان در مورد نحوه فعالیتها و عملکرد خوب این انجمن و نمایندگی سازمان توضیحاتی داده و در ادامه به بیان مشکلات پرداختند که آقای زارعی مدیر کل ساماندهی سمن های وزارت ورزش و جوانان به رفع مشکلات و نکته نظرات در این خصوص پرداختند و قول مساعدت همکاری دادند.

ارسال در تاريخ 91/06/21 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی و بین الملل انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی مرکز ارومیه جلسه نشست دبیران سمن ها  با معاون محترم حقوقی و هماهنگی های استانهای وزارت ورزش و جوانان در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی با حضور مدیر کل محترم ساماندهی سمن ها و مدیر کل و معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد که در این جلسه ابتدا معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد مصوبه های جدید فعالیتهای سمن ها توضیحاتی فرمودند سپس دبیران سمن ها یک به یک مشکلات موسسات خود را مطرح و رسیدگی شد. در این جلسه مدیریت و روابط عمومی انجمن و نمایندگی سازمان حضور داشتند.

ارسال در تاريخ 91/06/21 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی و بین الملل انجمن کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی مرکز ارومیه این نشست با همکاری مسئولین سازمان صنعتُ معدن و تجارت استان در سالن اجتماعات سازمان مذبور برگزار شد.در ابتدا مدیر انجمن و نمایندگی سازمان اهداف و عملکرد انجمن و نمایندگی سازمان را به حاضرین در جلسه توضیح دادند و سپس مدیریت منابع نیروی انسانی در مورد فعالیت های آتی انجمن و نمایندگی سازمان توضیحاتی را فرمودند.و سر انجام در پایان نشست از حاضرین نظرخواهی به عمل آمد و به سوالات چند تن از حاضرین توسط مدیریت پاسخ داده شد.لازم به ذکر است جلسه راس ساعت ۱۷ مورخه ۱۱/۶/۱۳۹۱ شروع و راس ساعت ۱۹.۳۰ به پایان رسید. 

ارسال در تاريخ 91/06/21 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی انجمن مردم نهاد کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی مرکز ارومیه اولین نشست هم اندیشی این انجمن و نمایندگی سازمان زمین شناسی در مورخه ۱۱/۶/۱۳۹۱ راس ساعت ۱۷ در محل سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان واقع در خیابان ارشاد برگزار خواهد شد عزیزانی که مایل به شرکت در این نشست می باشند می توانند راس ساعت اعلامی در جلسه حضور بهم رسانند.

ارسال در تاريخ 91/06/11 توسط مدیریت بخش IT

انجمن مردم نهاد کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی مرکز ارومیه در نظر دارد از اوایل شهریور ماه سال جاری تورهای علمی- گرشگری را به منظور ارتقا سطح علمی دانشجویان و فارغالتحصیلان زمین شناسی و رشته های مرتبط نماید.تورها از قرار زیر می باشند:

توضیحات

قیمت برای هر نفر

مذکر

مونث

تاریخ حرکت

نام تور

ردیف

چشمه های تراورتن ساز- استخر شنای طبیعی آب گرم بانوان و آقایان- تپه رنگین کمان

25000 تومان

 

9/6/91

چشمه گراوان سردشت

1

چشمه های تراورتن ساز- استخر شنای طبیعی آب گرم بانوان و آقایان- تپه رنگین کمان

25000 تومان

 

10/6/91

چشمه گراوان سردشت

2

آسیاب خرابه- کلیسا سنت استپانوس

25000 تومان

 

17/6/91

آسیاب خرابه جلفا

3

مناظر بکر آبشار

25000 تومان

 

22/6/91

آبشار شلماش سردشت

4

مناظر بکر آبشار

25000 تومان

 

24/6/91

آبشار شلماش سردشت

5

دارای کانی شناسی با ارزش و گنبدهای نمکی

20000 تومان

 

30/6/91

افیولیت های خوی

6

آتشکده- چمن متحرک- معبد آناهیتا- دریاچه تخت سلیمان-

زندان سلیمان-زندان برنجه

25000 تومان

 

7/7/91

تخت سلیمان تکاب

7

آتشکده- چمن متحرک- معبد آناهیتا- دریاچه تخت سلیمان- زندان سلیمان-زندان برنجه

25000 تومان

 

14/7/91

تخت سلیمان تکاب

8

معدن مرمر صورتی- آبگرم شیخ معروف- تالاب کانی برازان

20000 تومان

 

21/7/91

معدن مرمر صورتی مهاباد

9

گرانیت سفید- فسیلهای ماکروسکوپی

25000 تومان

 

28/7/91

معدن گرانیت شاهین دژ

10

به تمامی شرکت کنندگان محترم در تورهای مذکور در پایان تور گواهی نامه معتبر شرکت در تور علمی-گردشگری اعطا خواهد شد.

شرایط و مدارک مورد نیاز در قسمت ادامه مطلب می باشد.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ 91/05/30 توسط مدیریت بخش IT
اسامی نهایی مقالات پذیرفته شده در همایش کاربردی معدن و صنایع معدنی سازمان صنایع و معادن استان آذربایجان غربی که در ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد از قرار زیر می باشد:

۱ -  آقای کسیانی(سخنرانی)

بررسی توان بالفعل و بالقوه توان معدنی استان آذربایجان غربی

۲ - آقای مهدی زاده(پوستر)

بخش معدن فرصتی برای توسعه پایدار اقتصادی استان

۳ - آقای انوش ترابی(سخنرانی)

زنجیره تامین فولاد در استان آذربایجان غربی و پیشنهادات سرمایه گذاری برای تکمیل این زنجیره

۴ - آقای علی اکبر خدابنده(پوستر)

زمین شناسی استان آذربایجان غربی با رویکرد اکتشاف، بهره برداری و سرمایه گذاری در سنگهای تزئینی و ساختمانی

۵ - آقای احمد حسین پور شیخ رجب(سخنرانی)

مطالعه امکان سنجی بهبود و اصلاح رنگ گرانیت های جنوب استان آذربایجان غربی

۶ - آقای سعید برهانی(پوستر)

معرفی اندیس های کانی گارنت با مصارف قیمتی و نیمه قیمتی در استان آذربایجان غربی

۷ - آقای داوود تقی زاده(پوستر)

برآورد میزان خردایش سنگ خرج ویژه و الگوی چالهای انفجار در زون شماره ۳ معدن سنگ آهک کارخانه سیمان ارومیه با استفاده از مدل اصلاح شده

۸ - آقای مسعود حبشی رضائیه(پوستر)

سنگهای ساختمانی گرانیتوئیدی،محصول فرآیندهای ماگمایی،کاربرد سازه ای(با نگاهی به معدن گرانیت سفید اینچه افشار  استان آذربایجان غربی)

۹ - آقای محمدرضا حیدر طائمه(سخنرانی)

طرح افزایش سود دهی و فعال نمودن معادن سنگهای تزئینی با تولید نانو کامپوزیت های معدنی

۱۰ - آقای پرویز پور قهرمانی(سخنرانی)

سیمای فرآوری کانسنگ قره آغاج ارومیه

۱۱ - سازمان بازرگانی استان آذربایجان غربی(سخنرانی)

اولویت بندی محصولات مزیت دار منتخب صنعتی و معدنی استان با تکنیک تحلیل سلسله مراتبی و ارائه الگوی شناسایی بازارهای هدف(بررسی موردی تجزیه و تحلیل استراتژیک بازار سنگهای تزئینی)

۱۲ - آقای فرزین قلیزادگان(سخنرانی)

معرفی پتانسیل ها و ارائه راهکارهای مناسب جهت گسترش صنعت ژئوتوریسم استان آذربایجان غربی(مطالعه موردی کوههای کاظم داشی ارومیه)

۱۳ - آقای جعفر عبدالهی شریف(سخنرانی)

برآورد ریسک سرمایه گذاری در معادن گرانیتی استان آذربایجان غربی(مطالعه موردی معدن گرانیت گچی قلعه سی ۱ شاهیندژ)

۱۴ - آقای علی امامعلی پور(سخنرانی)

بررسی ویژگیهای زمین شناسی،ژئوشیمیایی و کاربردی ذخایر کرومیت ناحیه خوی و پیشنهاد ایجاد واحدهای صنعتی مرتبط با آن

۱۵ - آقای نیرومند(سخنرانی)

چشم انداز طلا در استان آذربایجان غربی

 

ارسال در تاريخ 91/05/29 توسط مدیریت بخش IT
اکنون که یک ماه از پالایش جان و درخشش نور ایمان در دل های آسمانی شما عزیزان می گذرد آمدن عید بندگی و شادی وصف ناپذیر از این همه رحمت الهی، خوش یمن ترین نویدی است که روزه داران درگاه احدیت را مسرور می سازد.
عید سعید فطر تجلی خدا خواهی و جشن دوری از معصیت و اوج امیدواری به مغفرت و رحمت الهی است و به فرموده مقام عظمی ولایت عید فطر روز پاداش گرفتن و رویت رحمت الهی بعد از ماه رمضان می باشد.
اینجانب حلول ماه شوال و عید الهی فطر را به هموطنان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 
مسعود حبشی
مدیریت انجمن کاوشگران جوان زمین و
نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی مرکز ارومیه
ارسال در تاريخ 91/05/28 توسط مدیریت بخش IT

مدیریت و کارکنان انجمن مردم نهاد کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی مرکز ارومیه خاموش شدن شمع نورانی، استاد فرهیخته و گرانقدر جناب آقاي

دکتر عبدالعظيم حقي پور

را حضور جامعه علوم زمین كشور و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند یکتا علو درجات آن بزرگوار در بهشت أعلا و صبر براي بازماندگانشان خواهان است.

ارسال در تاريخ 91/05/28 توسط مدیریت بخش IT

به گزارش روابط عمومی و بین الملل انجمن مردم نهاد کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ارومیه،سازمان صنایع و معادن استان در نظر دارد در مورخه های ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه سال جاری همایش معدن و صنایع معدنی را برگزار نماید.انجمن مردم نهاد کاوشگران جوان زمین و نمایندگی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ارومیه با امضا تفاهم نامه همکاری فیما بین این انجمن و نمایندگی سازمان و دبیر این همایش مقرر شده است جهت تهیه فیلم مستند ژئوتوریسم استان اقدام نماید همچنین مقرر شده است که این انجمن و نمایندگی سازمان در سالن همایش غرفه ای را برپا نماید.

ارسال در تاريخ 91/05/21 توسط مدیریت بخش IT
معاون برنامه ريزي استاندار آذربايجان غربي در آیین تودیع مدیران كل بازرگانی و صنایع و معادن و معارفه سرپرست سازمان  صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به اينكه ظرفیت های صنعتی این استان در برخی بخشها قابل توجه و انكارناپذیر است ،افزود: 60 درصد كنسانتره كشور با وجود 29 كارخانه در این استان تولید می شود كه این امر ظرفیتی قابل توجه در این بخش به شمار می رود.
وی با تاكید بر برندسازی مناسب در این خصوص برای استان اضافه كرد: باید با برندسازی مناسب برای استان در مقابل برندهای خارجی بایستیم و نام خود را در حوزه های مختلف صنعتی در منطقه و جهان بشناسانیم.
وی اظهار كرد: در صورت واحد بودن برندهای تولیدی، می توانیم حرفهای بسیاری برای گفتن در حوزه صنعت داشته باشیم.
معاون برنامه ریزی استاندار آذربایجان غربی توجه روزافزون به توسعه كشور و استان با بهره گیری از تمام فرصت ها را مورد تاكید قرار داد و گفت: در این خصوص توجه و تقید عملی به برنامه های تدوین شده می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.
دیزج نژاد در ادامه مجموعه صنعت، معدن و تجارت را در افزایش توجه به بخش های مختلف زیرمجموعه قابل توجه دانست و افزود: توجه به توسعه در كنار صیانت از وضع موجود مهمترین امری است كه در برنامه ریزی های این بخش باید مورد توجه مدیران قرار گیرد.
در این آیین عباداله اكبری به عنوان نخستین رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان معرفی و از خدمات جعفرصادق اسكندری و مهدی داداشی زین الدین در سمت های مدیركل بازرگانی و صنایع و معادن استان قدردانی شد.
ارسال در تاريخ 91/05/04 توسط مدیریت بخش IT

انجمن مردم نهاد کاوشگران جوان زمین در نظر دارد دوره دو روزه زمین شناسی پزشکی را با همکاری مرکز پژوهش های کاربردی علوم زمین کرج برگزار نماید.علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به دفتر انجمن واقع در خیابان کاشانی روبروی بیمارستان مطهری کوچه ۱۱ پلاک ۱۵ طبقه همکف واحد ۳ مراجعه نموده و ثبت نام نمایند.هزینه دوره ۶۰۰۰۰۰ ریال می باشد که برای دانشجویان زمین شناسی و رشته های مرتبط با ارائه کارت معتبر دانشجویی ۵۰٪ تخفیف داده می شود.در پایان دوره مدرک معتبری اعطا خواهد شد.

 

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱ - کپی کارت ملی

۲ - ۳ قطعه عکس ۴*۳

۳ - پوشه روغنی قرمز رنگ

۴ - فیش واریزی به شماره حساب ۰۳۰۵۳۹۹۵۵۴۰۰۴ بانک ملی بنام آقای مسعود حبشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۳۹۵۹۴۷۶۱۱ تماس حاصل فرمائید.

ارسال در تاريخ 91/04/28 توسط مدیریت بخش IT
.: Weblog Themes By Blog Skin :.

شارژ ایرانسل

فروشگاه اينترنتي ايران آرنا

تفریح و سرگرمی

دانلود